Servis Narex

narex

Servis Narex má rozsáhlou servisní sít, která zaručuje rychlost, kvalitu a příznivé ceny. Pokud se vám nářadí Narex poškodí stačí se obrátit na vašeho prodejce a ten zajistí opravu v autorizovaném servisu.

Seznam autorizované servisní sítě můžete získat na požádání u firmy. Záruční opravna se nachází v České Lípě. Pozáruční servis pak naleznete v mnoha provozovnách po celé ČR. Je to například v Třebíči, Žďáru nad Sázavou, Domažlicích, Rychnově nad Kněžnou a samozřejmě v Praze a Brně, atd.

Servis Narex online

Firma Narex nabízí vrtačky, kladiva, utahováky, akumulátorovou techniku, pily, brusky na dřevo, hoblíky, horní frézky, úhlové brusky, nůžky a prostřihovače, míchadla, vysavače a další příslušenství.

Servis Narex zdarma

Na veškeré elektronářadí je poskytována záruční doba 24 měsíců. A na internetu si k němu můžete zdarma stáhnout manuály, návody, katalogy a ceníky.

Hodnocení článku Servis Narex: Top Články

Tagy: Narex Dily Nahradni Www Pila Naradi Ceska Lipa Bruska Praha Servis

Překlepy: barex harex jarex marex nnarex arex nqrex nwrex nsrex nyrex naarex nrex nerex naeex nadex nafex natex narrex naex narwx narsx nardx narrx nareex narx narix narey nares nared narec narexx nare nareks


Vyhledávání:


Nejzajímavější: