Servis Mercedes

mercedes

Servis s můžeme rozdělit na servis pro osobní vozidla, servis pro nákladní vozidla a servis pro dodávková vozidla. Všechny tyto servisní partneři Mercedes-Benz jsou rozesety po celé České republice. Naleznete je například v Brně, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Praze, Zlíně, apod.

V každou denní i noční dobu se můžete s vaším problémem obrátit na bezplatnou linku Servis24, a to jak z ČR, tak i ze zahraničí. Abyste se nemuseli bát neočekávaných nákladů spojených s poruchou vozidla, můžete využít servisních smluv. K novému vozu máte zdarma integrovaný údržbový paket kde jsou v ceně vozu zahrnuty pravidelné servisní prohlídky po dobu šesti let nebo do ujetí 120 000 km.

Servis Mercedes online

Také si můžete zřídit servisní smlouvu Excellent, která vám zaručí úhradu neočekávaných oprav a výměn náhradních dílů způsobených opotřebením vozidla.

Hodnocení článku Servis Mercedes: Top Články

Tagy: Benz Mercedes Vito Sprinter Prodam Www Servis Truck Doporucit Autorizovany

Překlepy: nercedes jercedes kercedes mmercedes ercedes mwrcedes msrcedes mdrcedes mrrcedes meercedes mrcedes mircedes meecedes medcedes mefcedes metcedes merrcedes mecedes merxedes merdedes merfedes mervedes merccedes meredes merkedes mercwdes mercsdes mercddes mercrdes merceedes mercdes mercides merceses merceees merceres mercefes merceces mercexes merceddes mercees mercetes mercedws mercedss mercedds mercedrs mercedees merceds mercedis mercedea mercedew mercedee merceded mercedex mercedey mercedess mercede mercedez


Vyhledávání:


Nejzajímavější: