Servis Kodak

kodak

Servis Kodak se nachází na Praze 4, kde se vyřizuje záruční a pozáruční servis přímo u firmy Kodak. Samozřejmě má firma také síť autorizovaných servisů po celé České republice. Váš přístroj můžete reklamovat v místě kde jste ho koupili.

Zde vám také musí zajistit řádnou opravu. Firma Kodak vám nabízí fotoaparáty, videokamery, digitální rámečky, papíry pro inkoustový tisk, kamery do kapsy, software a další příslušenství, jako jsou baterie, paměťové karty, obaly, stativy, blesky apod.

Servis Kodak online

Všechno toto zboží si můžete prohlédnout a zakoupit na internetových stránkách firmy Kodak nebo v různých prodejnách s elektronikou. Je to například Alza, Datart, ElectroWorld, Euronics, atd.

Servis Kodak zdarma

Seznam provozoven Kodak v ČR naleznete taktéž na internetových stránkách Kodak. Tyto provozovny jsou v mnoha městech, jako například Boskovice, Benešov Brno, Český Brod, Chrudim, Jeseník, Lanškroun, Písek atd. V těchto provozovnách se můžete nechat vyfotit podle vašeho přání nebo si zde zakoupit značkové výrobky Kodak. Také vám zde poradí s opravou či servisem vašeho přístroje.

Hodnocení článku Servis Kodak: Top Články

Tagy: Easyshare Kodak Z8612 Easy Express Share Www Fotoaparat Autorizovany Servis Fotoaparatu

Překlepy: jodak iodak oodak lodak modak kkodak odak codak kidak kkdak kldak kpdak koodak kdak kosak koeak korak kofak kocak koxak koddak koak kotak kodqk kodwk kodsk kodyk kodaak kodk kodek kodaj kodai kodao kodal kodam kodakk koda kodac


Vyhledávání:


Nejzajímavější: