Servis Gardena

gardena

Servis Gardena může být buď vlastní Gardena servis nebo některý z autorizovaných servisních středisek. Gardena servis se nachází v Brně a můžete zde využít i bezplatnou hotlinku. Další autorizovaná střediska jsou potom v Litoměřicích, v Praze a v Ostravě.

Kontakty na všechny tyto servisy naleznete na oficiálních internetových stránkách firmy Gardena. Větší sít tvoří obchodní prodejci, kteří by vám reklamaci či opravu měli také zprostředkovat. Na servisní opravy se vztahuje Gardena reklamační řád, který byste si měly řádně prostudovat.

Servis Gardena online

Je také k dispozici na internetových stránkách. Zdarma si zde můžete stáhnout brožury a prospekty s podrobnými popisy a obrázky ve formátu PDF. Mezi produkty firmy Gardena naleznete stroje a přístroje k péči o trávník, péči o stromy a keře, čištění a ošetřování, čerpadla, zavlažovací techniku, zahradní nářadí a obdělávání půdy apod.

Servis Gardena zdarma

Všechny tyto výrobky si můžete zakoupit ve značkových prodejnách Gorenje nebo v Datartu, Okay elektrospotřebiče a nebo jinými prodejnami s elektronikou.

Hodnocení článku Servis Gardena: Top Články

Překlepy: fardena tardena zardena hardena bardena vardena ggardena ardena gqrdena gwrdena gsrdena gyrdena gaardena grdena gerdena gaedena gaddena gafdena gatdena garrdena gadena garsena gareena garrena garfena garcena garxena garddena garena gartena gardwna gardsna garddna gardrna gardeena gardna gardina gardeba gardeha gardeja gardema gardenna gardea gardenq gardenw gardens gardeny gardenaa garden gardene


Vyhledávání:


Nejzajímavější: