Servis Audi

audi

Servis Audi můžeme rozdělit na provozovny s autorizovaným servisem a prodejem aut a na provozovny, které poskytují pouze autorizovaný servis. Jejich celkový výpis naleznete na oficiálních internetových stránkách společnosti Audi.

Vesměs se autorizovaný servis nachází ve všech větších městech v republice, je to například Praha , Brno, Zlín, České Budějovice, Uherské Hradiště, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Karlovy Vary apod. Všechna autorizovaná servisní místa mají vysoce školené pracovníky, a to díky tomu, že společnost Audi vlastní samostatné školící středisko s mnoha moderními přístroji a pomůckami.

Servis Audi online

Proto také mohou zajistit opravu i nejmodernějšího modelu. Společnost Audi prodává a poskytuje opravy nových i ojetých vozů svojí značky. Díky vysoké kvalitě těchto automobilů vám společnost dává záruku dvou let na každé nové vozidlo a originální náhradní díly, tříletou záruku na lak nových vozů, a dokonce dvanáctiletou záruku na vysoce kvalitní hliníkové a ocelové karoserie.

Hodnocení článku Servis Audi: Top Články

Tagy: Audi Prodam Brno Servis Ostrava

Překlepy: qudi wudi sudi yudi aaudi udi eudi azdi ahdi ajdi aidi auudi adi aodi ausi auei auri aufi auci auxi auddi aui auti audu audj audk audo audii aud audy aude


Vyhledávání:


Nejzajímavější: