Servis Acer

acer

Servis Acer pro Českou a Slovenskou republiku je autorizován v Brně, kde je jeho servisní centrum. V případě poruchy vašeho produktu Acer můžete buď nahlásit opravu prostřednictvím internetu, nebo v pracovních dnech zatelefonovat na číslo uvedené na internetových stránkách firmy Acer.

Na těchto stránkách naleznete servisní a záruční podmínky, pokyny k správné reklamaci či podání žádosti o opravu a pokyny pro správné zabalení a označení servisní zásilky. Také zde můžete sledovat průběh opravy všeho produktu. Po zadání čísla opravy a stisknutí tlačítka kontrola stavu, je vám do 24 hodin zaslána informace o vaší opravě.

Servis Acer online

Společnost Acer vám nabízí produkty jako jsou notebooky, stolní počítače, projektory a monitory. Všechny tyto výrobky si můžete zakoupit v prodejnách s elektronikou. Je to například Datart, Alza, ElectroWorld, Euronics ale i Makro apod.

Hodnocení článku Servis Acer: Top Články

Tagy: Acer Aspire One Extensa Notebook Notebooky Travelmate Recenze Timeline Brno Servis Praha Notebooku Autorizovany Zarucni Liberec Monitoru Ceska Lipa

Překlepy: qcer wcer scer ycer aacer cer ecer axer ader afer aver accer aer aker acwr acsr acdr acrr aceer acr acir acee aced acef acet acerr ace


Vyhledávání:


Nejzajímavější: