Servis Einhell

einhell

Servis Einhell je k dispozici když máte problém s výrobkem či potřebujete náhradní díly. Můžete zavolat na dané telefonní číslo každý všední den, nebo napsat na kontaktní adresu do Karlových Varů či navštívit internetový obchod kde naleznete spoustu informací o produktech a akcích.

Na oficiálních internetových stránkách firmy naleznete veškeré kontakty od vedoucího servisu až po samotné servisní techniky. Případné reklamace budou vyřizovány pouze po obdržení písemné reklamace od zákazníka společně s reklamovaným výrobkem. Kontakt na pozáruční opravnu je uveden v českém návodu k výrobku.

Servis Einhell online

Mezi nabízené produkty patří skupiny Einhell Red, ruční elektronářadí, kompresory a příslušenství, svářecí stroje, stacionární stroje, štípačky dřeva, generátory, Nabíječky a startovací technika, zahradní technika, čerpadla, čistící a úklidová technika, klimatizační a topná technika.

Hodnocení článku Servis Einhell: Top Články

Tagy: Einhell Nahradni Dily Pila Kompresory Servis Pokosova Www Brno

Překlepy: winhell sinhell dinhell rinhell eeinhell inhell iinhell eunhell ejnhell eknhell eonhell eiinhell enhell eynhell eenhell eibhell eihhell eijhell eimhell einnhell eihell eingell einzell einuell einjell einnell einbell einhhell einell einhwll einhsll einhdll einhrll einheell einhll einhill einhekl einheol einhepl einhelll einhel einhelk einhelo einhelp


Vyhledávání:


Nejzajímavější: