Servis Citroen

citroen

Servis Citroen naleznete téměř v každém větším městě v republice, je to třeba Dvůr Králové, Svitavy, Písek, Benešov, Jičín a také samozřejmě Praha, Brno apod. Celou síť autorizovaných prodejců a servisních míst naleznete na oficiálních internetových stránkách firmy Citroen.

Prostřednictvím smlouvy na údržbu a servis vám Citroen nabízí řešení s financování neočekávaných nákladů. Tato smlouva s názvem eXtra Servis kryje náklady na výměnu a opravu dílů, práci a asistenční služby, po dobu 60 měsíců či do ujetí 200 000 km. Nebo můžete využít smlouvy eXtra Garance, kde se tyto služby mohu prodloužit až o tři roky.

Servis Citroen online

Pro běžnou údržbu vašeho auta je vám k dispozici Chrono Servis, kde vám vyškolení specialisté provedou rychlé menší opravy, seřízení a výměny originálními náhradními díly Citroen.

Servis Citroen zdarma

To vše bez nutnosti objednání se předem a také bez čekání.

Hodnocení článku Servis Citroen: Top Články

Tagy: Citroen Berlingo Xsara Saxo Dily Autorizovany Servis Praha Evasion Brno Prodej Autoservis Kotojedy

Překlepy: xitroen ditroen fitroen vitroen ccitroen itroen kitroen cutroen cjtroen cktroen cotroen ciitroen ctroen cytroen cetroen cirroen cifroen cigroen cizroen cittroen ciroen cidroen citeoen citdoen citfoen cittoen citrroen citoen citrien citrken citrlen citrpen citrooen citren citrown citrosn citrodn citrorn citroeen citron citroin citroeb citroeh citroej citroem citroenn citroe


Vyhledávání:


Nejzajímavější: